Written by yesilyurtlar

GAZ & SIVI YAKITLI SICAK SU KAZANI

TEKNİK ÖZELLİKLER

SERA KATALOĞU İÇİN...

Tam silindirik, üç geçişli, skoç tipi sıcak su kazanlarımız tüm dünyada kabul görmüş dizaynı ile maksimum verimi hedeflemektedir. Baca gazı sıcaklığı düşük, kazan ısıtma kapasitesi yüksektir. Kazanlarımızın verimleri %90’ın altına düşmeyecek şekilde tasarlanmaktadır. Bu verim değeri sayesinde yakıttan tasarruf ve uzun ömürlü çalışma garanti altına alınmıştır.

Kazanlarımız istenilen kapasiteye ve istenilen basınca uygun olarak projelendirilmektedir. İmalatlarımız TS EN 303/ 1-3 ve TSE 497 standartlarına uygun olarak projelendirilerek imalatı yapılmaktadır. ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemine uygun olarak tüm kontrolleri yapılmaktadır. Kazanlarımızın imalat sürecinde kaynakların tamamı Türk Loyd’u tarafından sertifikalandırılmış sertifikalı kaynakçılar tarafından yapılmaktadır. Aynaların tamamı plazmada el değmeden kesilmektedir.

İmalatı sonlanan her kazan fabrikamızda konstrüksiyon basıncının 1,5 katı basınçta 30 dk süreyle hidrostatik teste tabi tutulmakta olup basınç testi ile ilgili belgeler, imalat kontrolü, kaynak kontrolleri, gözle muayene formları istenildiği taktirde tarafınıza teslim edilecektir.

Kazan kapasitesine uygun olarak istenirse brülör seçimi tarafımızdan yapılmakta olup, sistem komple şekilde teslim edilmektedir.

Kazanlarımızın da ısı yalıtımı özenle yapılmakta olup kazandan olan ısı kaybı minimuma indirilmiştir. İzoleleri cam yünü veya taş yünü üzeri alüminyum kaplam ile yapılmaktadır.  

Kazanın yanı sıra ısıtma sistemi ile ilgili tüm ekipmanlar(genleşme tankı, pompaları, bacası vs. tarafımızdan sağlanabilmektedir.

REFERANSLARIMIZ…

* Gösterilen resimler ve diğer teknik bilgiler yalnızca örnek amaçlıdır, gerçek ürün, ürün geliştirmesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yeşilyurtlar, bu şartları ve bilgileri istediği zaman önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)